Hledat

Produktové skupiny


Prodejna COLORMIX

 PRODEJNÍ DOBA :
Letní dobasmile

smile Pondělí - Čtvrtek
7:00 - 16:30hod

            Pátek

7:00 - 16:00

smile Sobota NOVINKA
8:00 - 11:30hod

.

Možnost platby

  • HOTOVĚ
  • NA DOBÍRKU
  • FAKTURA
  • PLATEBNÍ KARTA
  • BEZKONTAKTNÍ PLATBA 

.platba kartou, bezkontaktni platba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRODEJNA

Slívova 634/173,

Slezská Ostrava 710 00

mobil    737 24 34 89

NOVÝ TELEFON

737 299 993

.

telefon 596 134 637
fax      596 136 278

colormix@seznam.cz

.

více KONTAKT

TOPlist

Chemie do bazénu?Novinky !!!

Materiály na ZIMU

Novinka!!!

Spuštěn ESHOP

23.4.2014

Na adrese

eshop.colormixostrava.cz

lze pořídit pár věcí z našeho sortimentu.

Budeme ho průběžně krmit naším rozšířeným sortimentem.

Naši partneři

Stachema

SAKRET

Logo-kvk-parabit

Likov

 Het

 Den BravenObjevila se vám v koupelně nebo na zdivu plíseň?

Vlhkost, teplota a živiny to jsou tři základní předpoklady pro vznik plísní. Při souběhu těchto okolností je velmi pravděpodobné, že dojde k jich vzniku a rozvoji. Plíseň může mít podobu bílých, černých, zelených, modrých, žlutých nebo hnědých skvrn a povlaků, roste prakticky na všech površích. Najdete ji na omítkách, malbách, na papíru a tapetách, ve spárách mezi kachličkami, na dřevě, kůži, textiliích a dalších materiálech.

Je prokázano, že dlouhodobé působení plísně může mít rakovinotvorné účinky. Pobyt v takové místnosti způsobuje bolest hlavy, ekzémy nebo astma!

Začněte co nejdřív s její likvidací!

Jsme distribuční centrum STACHEMA pro Severní Moravu.


.

Fungispray BEZCHLOROVÝ

Popis: FUNGI-SPRAY-BEZCHLOROVY

FUNGISPRAY BEZCHLOROVÝ je přípravek s dlouhodobým fungicidním účinkem určený k likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.

+ NEZAPÁCHÁ
+ NEBĚLÍ PODKLAD
+ NEZASOLUJE ZEĎ

Balení eshop:    0,5 l spray spray 70 Kč
Balení eshop: 1,0 l spray spray 82 Kč
Balení eshop: 5,0 l      kanystr       391 Kč


Fungispray BEZCHLOROVÝ CITRUS

NOVINKA

Popis:

FUNGISPRAY BEZCHLOROVÝ CITRUS je přípravek s dlouhodobým fungicidním účinkem určený k likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.

+ PŘÍJEMNÁ VŮNĚ CITRUSU
+ NEBĚLÍ PODKLAD
+ NEZASOLUJE ZEĎ

Balení eshop:

0,5 l spray

    spray

       71 Kč

Balení eshop:

1,0 l spray

spray

84 Kč


.

Fungispray BEZCHLOROVÝ AVOKÁDO

NOVINKA
Popis: FUNGI-SPRAY-BEZCHLOROVY-AVOKADO

FUNGISPRAY BEZCHLOROVÝ AVOKÁDO je přípravek s dlouhodobým fungicidním účinkem určený k likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.

+ PŘÍJEMNÁ VŮNĚ AVOKÁDA
+ NEBĚLÍ PODKLAD
+ NEZASOLUJE ZEĎ

Balení eshop: 0,5 l spray spray 71 Kč
Balení eshop: 1,0 l spray spray 84 Kč

.

Fungispray CHLOROVÝ

Popis: FUNGI-SPRAY-CHLOROVY

FUNGISPRAY CHLOROVÝ je kapalný přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních. 
Má výrazný bělící účinek.

+ OKAMŽITÝ ÚČINEK
+ DEZINFIKUJE
+ BĚLÍ SPÁRY
- ZASOLUJE ZEĎ

Balení eshop: 0,5 l spray spray 50 Kč
Balení eshop: 1,0 l spray spray 60 Kč
Balení eshop: 5,0 l kanystr 348 Kč

.

FungiSAN

Popis: FUNGI-SAN

FUNGISAN je především preventívní protiplísňová, antibakteriální a algicidní kapalná přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových a nebytových prostorách, v průmyslových i potravinářských provozech, veřejných budovách do interiéru i exteriéru.

Je účinný i v místech s extrémními podmínkami (např. vývařovny, prádelny apod.).

Balení eshop: 0,5 l   102 Kč
Balení eshop: 1,0 l   197 Kč
Balení eshop: 5,0 l kanystr 978 Kč


Sanatop LIKVID Profi 1:9 na fasády

Popis: SANATOP-LIKVID-PROFI

Kapalný přípravek určený k likvidaci řas, plísní mechů a bakterií ze stavebních materiálů - zdi, omítky, beton, střechy apod. Přípravek je určen pro použití v exteriéru. Ředí se dle návodu. Ředění: 1:9 – 1:19 vodou  Postup 1 – Postup vhodný pro použití bez tlakové vody nebo na velmi kontaminované plochy /ředění přípravku 1:9/ Plísně a řasy před aplikací neodstraňujte. Zředěný přípravek (1:9) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury fasády. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát přípravkem a nechte přípravek 24 hodin působit. Následně biologické nečistoty mechanicky odstraňte (kartáčem namočeným v tomto přípravku nebo vysokotlakým čističem). V případě, že dojde ke smytí přípravku (při použití vysokotlakého čističe) se doporučuje po zaschnutí povrchu aplikovat přípravek na fasádu znovu, aby byl zajištěn preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude na ošetřovaný povrch aplikována fasádní barva.Postup 2 – Postup pro použití za pomoci tlakové vody nebo na méně kontaminované plochy /ředění přípravku 1:19/ Plísně a řasy před aplikací odstraňte tlakovou vodou (wap) případně kartáčem – možno použít i vhodný tenzid. Odstraňujte vždy za vlhka, aby se spory nemohly šířit do okolí. Nikdy neodstraňujte kontaminaci bez použití vody nebo mycího přípravku. Po omytí a zaschnutí podkladu aplikujte naředěný přípravek (1:19) na ošetřovaný povrch. Přípravek nechte působit 24 hod, čímž bude zaručena likvidace řas, plísní a bakterií na sanovaném povrchu. Následně je možné povrch ošetřit preventivním přípravkem proti řasám a plísním nebo fasádní barvou či omítkovinou s přídavkem protiplísňové ochrany – SANATOP PREVENT. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. 
Balení eshop: 1,0 l koncentrát   183 Kč
Balení eshop: 5,0 l koncentrát kanystr 640 Kč

.

Sanatop LIKVID 1:4

Popis: SANATOP-LIKVID

Kapalný přípravek určený k likvidaci řas, plísní mechů a bakterií ze stavebních materiálů - zdi, omítky, beton, střechy apod. Přípravek je určen pro použití v exteriéru. Ředí se dle návodu. Ředění: 1:4 Postup  /ředění přípravku 1:4/ Plísně a řasy před aplikací neodstraňujte. Zředěný přípravek (1:4) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury fasády. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát přípravkem a nechte přípravek 24 hodin působit. Následně biologické nečistoty mechanicky odstraňte (kartáčem namočeným v tomto přípravku nebo vysokotlakým čističem). V případě, že dojde ke smytí přípravku (při použití vysokotlakého čističe) se doporučuje po zaschnutí povrchu aplikovat přípravek na fasádu znovu, aby byl zajištěn preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude na ošetřovaný povrch aplikována fasádní barva. 

Balení eshop: 1,0 l   119 Kč
Balení eshop: 5,0 l kanystr 490 Kč

.

Sanatop LIKVID HOBBY aplikační

Popis: SANATOP-LIKVID-HOBBY

Kapalný aplikační přípravek určený k likvidaci řas, plísní mechů a bakterií ze stavebních materiálů - zdi, omítky, beton, střechy apod. Přípravek je určen pro použití v exteriéru. Postup - Plísně, řasy a mech před aplikací neodstraňujte. Přípravek rovnoměrně naneste pomocí rozprašovače (případně štětce nebo válečku) na suchý povrch. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát přípravkem a působit 24 hodin. Následně biologické nečistoty mechanicky odstraňte (kartáčem namočeným/ovlhčeným v tomto přípravku nebo vysokotlakým čističem). V případě, že je přípravek aplikován na nezakryté plochy (např. náhrobky, sochy),  není nutné mechanické čištění. Odumřelé části řas a plísní budou postupně odplaveny při dešti.   

Balení eshop: 0,5 l spray spray 72 Kč
Balení eshop: 1,0 l spray spray 108 Kč
Balení eshop: 5,0 l kanystr 367 Kč

.

Sanatop PREVENT

Popis: SANATOP-PREVENT

Kapalný přípravek určený k prevenci výskytu řas, plísní mechů a bakterií ze stavebních materiálů

SANATOP PREVENT je kapalná přísada do omítek, zdiva, malířských nátěrů a jiných minerálních stavebních materiálů proti vzniku plísní a řas, určená do exteriérů.

Balení eshop: 1,0 l   230 Kč
Balení eshop: 5,0 l kanystr 944 Kč
Balení eshop: 10,0 l kanystr 1 793 Kč

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | výměna odkazů