Novinky !!!

Materiály na ZIMU

Novinka!!!

Spuštěn ESHOP

23.4.2014

Na adrese

eshop.colormixostrava.cz

lze pořídit pár věcí z našeho sortimentu.

Budeme ho průběžně krmit naším rozšířeným sortimentem.

Naši partneři

Stachema

SAKRET

Logo-kvk-parabit

Likov

 Het

 Den BravenLazury, laky, barvy a ochrané prostředky na dřevo

LAZUROVACÍ LAKY NA DŘEVO IMPRANAL

Vysoce odolné lazury zachovávající kresbu dřeva.  Odstíny: dub, dub antik, ořech, teak, zlatýdub, kaštan, mahagon, palisandr, pinie, višeň, eben a bezbarvý s UV filtrem a bezbarvý bez UV filtru.

Nově i v syntetické variantě s vysokým obsahem olejů. Odstíny: bezbarvý, hemlock, jilm, pinie, dub, oranž, třešeň, mahagon, hnědá, meranti, zlatý dub, ořech, wenge.

POLYURETANOVÉ LAKY NA DŘEVO INDULAK

Vodouředitelné odolné laky na namáhané dřevěné povrchy. Ideální pro nátěr parket tělocvičny nebo kulturního domu. Zachovávající kresbu dřeva a jsou nabízeny ve třech stupních lesku.

BARVY NA DŘEVO

Krycí barvy na ošetření povrchu dřeva. Několik typů podle pružnosti nátěrového filmu a stupně lesku. Libovolně tonovatelné do širokého spektra odstínů

OCHRANA DŘEVA LIGNOFIX PROTI PLÍSNÍM, HOUBÁM A HMYZU

Biotické poškození dřeva způsobuje dřevokazný hmyz, dřevozbarvující a dřevokazné houby a plísně. Dřevo napadené těmito škůdci ztrácí svou pevnost, statické i izolační vlastnosti a mění vzhled. Při větším napadení dřeva dochází až k jeho úplné destrukci. Společnost STACHEMA Vám proto představuje širokospektrální řadu přípravků na ochranu dřeva Lignofix®. Tyto výrobky mají na trhu již patnáctiletou tradici. Byly vyvinuty na základě znalostí vývoje nových účinných látek s ohledem na bezpečnost a nezávadnost při aplikaci a zároveň při dosažení maximální účinnosti.

V exteriéru je nutné zajistit pomocí vhodného krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin. Přípravky řady Lignofix jsou odzkoušeny pod vodouředitelné krycí laky a lazury IMPRANAL jak do interiéru tak i exteriéru.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | výměna odkazů